Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Kurumsal İmajınıza Uygun, Hayallerinizdeki profesyonel web sitesini baştan sona kurup, yönetebiliriz. Bütçenize uygun arama motorlarına uygun web sitesini size sunarız. Biz sizinle aynı dili konuşuruz ve mevcut web sitelerinizi isteklerinize uygun olarak geliştirebiliriz.

Marka Tescili

Şirket veya ürün kimliğinizi yasal güvencelerle koruyun.
Dünyada her yıl yüzbinlerce taklit ürün girişimi marka tescili ile önleniyor. fason üretim marka sahiplerince durdurulup, maddi yaptırımlara tabii tutuluyor. Yetkisiz tabela konumlandırmalarının önüne geçiliyor.

Barındırma Hizmetleri

Küçük ve orta büyüklükte işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hızlı, kesintisiz ve güvenli Linux web barındırma hizmetleri sunar. Web yayınlama paketlerimiz, yeni başlayanlardan profesyonellere uzanan bir yelpazedeki herkesin beklentilerini karşılayacak zengin özelliklerle donatılmıştır.

Alan Adı Tescili

Yüzlerce uzantılı alan adını kayıt edebiliriz, gerek yurt içinden alınacak .tr uzantılı alan adlarının, gerekse yurt dışından alınacak her türlü alan adının başvuru işlemleri, teknik takibi ve ödemeleri sizin adınıza bizim tarafımızdan yapılır. Bu sayede kaç tane alan adınız olursa olsun, Akın Boşnak tek muhatabınız olur

Arama Motoru Optimizasyonu / SEO

Arama Motoru Optimizasyonu için, öncelikle arama motoru dostu ve “kaliteli” bir web sitesi yaratmak gerekir. Kaliteli web sitesi, zengin ve tamamı ile özgün içeriğin, arama motorlarında verim sağlayacak teknik kodlamalar ile, arama motorlarını yanıltma çabalarına girişmeden samimi bir biçimde sunulduğu ve periyodik güncellemeler ile site içeriğinin güncel tutulduğu web sitesidir. Kimsenin elinde, yukarıdaki tanımlara uymayan bir web sitesini Google’da kalıcı olarak verimli bir sıralamaya oturtacak sihirli bir değnek yoktur. Lütfen zor kazandığınız paranızı Arama Motoru Optimizasyonu yaptığını söyleyerek size vaatlerde bulunan dolandırıcılara kaptırmayınız.

 

Bizimle iletişime geçmeniz halinde, sizin de kaliteli ve verimli bir web siteniz olması için yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İngilizce / Türkçe Çeviri

İşletmenizi ve marka değerinizi uluslararası arenaya açabilmek için web sitenizin başta İngilizce olmak üzere farklı dillere çevrilmesi esastır. İşletmeler muhtelif dillerde sundukları web siteleri sayesinde global pazarda yer alan potansiyel müşterilerine doğrudan ulaşıp ürünlerini ve hizmetlerini hızlı ve ekonomik bir şekilde hedef kitlelerine ulaştırmaktadır. İşletmenize yönelik profesyonel bakış açınızı temin etmek adına web sitenizin otomatik çeviri araçlarından ziyade web siteleri konusunda uzmanlaşmış profesyonel çevirmenlerce hazırlanmış olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Web sitenizin farklı dillerde sunulması kar oranınızı doğrudan etkileyecek ve yeni müşterilere kolayca ulaşmanızı, tanıtım ve pazarlama maliyetinizi düşürmenizi sağlayacaktır.

E-Ticaret Çözümleri

E-ticaret sitesi ile mağazanızı internete taşıyarak daha çok müşteriye ulaşmak yapmak istediklerinizin arasında değil mi? İşte size fırsat doğru yerdesiniz! Bütçenize uygun, abartılı fiyat politikası olmayan, gizli masrafları ve eklentilere ücret almayan bir hizmet sunuyoruz.

Hızlı Çözüm Merkezi

Öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik. Tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Profesyonel 7/24 Destek

Müşterilerimizin sorularını ve sorunlarını tek bir panel üzerinden dinleyerek daha hızlı destek veriyoruz. Ayrıca telefon üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekonomik Çözümler

Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

17 Kişilik Uzman Ekip

Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz. Tüm ekibimiz bizim tarafımızdan yetiştirilmektedir.

Sunucu Altyapısı

Veri güvenliğine büyük önem veriyor, müşterilerimizin kesintisiz ve güvenli hizmet almaları için gereken tüm tedbirleri alıyoruz.

Aylık Kampanyalar

Sadece müşterilerimize özel sunduğumuz her ay eşsiz kampanyaları, Anlaşmalı firmalarımız tarafından bize özel kampanyaları sunuyoruz.

Siz zahmet etmeyin, Biz sizi arayalım.

Bu sayfa size yardımcı oldu mu?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 puan, ortalama: 4,33 puan, toplam 5)